Strona Główna | ZARABIAJ | Wtorek, Wrzesień 29, 2020
Nawigacja
Strona Główna
ZARABIAJ
Kontakt
ProfitClicking
Reklama2


ProfitClicking
Zarabiaj 2% od poniedziałku do piątku i 1% w weekendy czyli 56% miesięcznie!!!
Założenie konta jest Darmowe i dostajemy na start 10$.
PROFITCLICKING
Sprawdzony, wypłacalny, a co najważniejsze legalny biznes w marketingu internetowym.

ProfitClicking


www.profitclicking.com/?r=CVl5yFdE0N Firma PROFITCLICKING powstała w 2004 roku, funkcjonowała ona stacjonarnie od 2010 roku jest z nami ONLINE. Z początku nazywana była JustBeenPaid ale w 2012r przeszła migrację na nowy hosting i otrzymała nazwę ProfitClicking.

Już na start dostajesz od firmy 10$ na pierwsze inwestycje - nie inwestując nic ze swojego portfela już po 87dniach będziemy mieć zyski - oczywiście przyjęte zostało że 10$ jest przekazywane aby poznać system i zobaczyć jaką perspektywę zarobku ma każdy kto zainwestuje chociażby 100$.

PAMIETAJ NIC NIE RYZYKUJESZ NIC NIE TRACISZ!  
To nie jest kolejny projekt w którym będziesz musiał szukać poleconych! To projekt w którym masz pewne zarobki! Ryzyko oczywiście istnieje, ale program jest tyle lat iż wzbudził wiarygodność u ponad 2.000.000 ludzi na całym świecie!!!
Nie muszę do nikogo dzwonić lub cokolwiek sprzedawać.  Nie potrzebuję wprowadzać nikogo z rodziny ani z przyjaciół aby zbudować swój biznes.  Nie muszę czytać wielostronicowych broszur marketingowych czy reklam, nie muszę oglądać godzinami filmów reklamowych.  Dosłownie nie musisz nic robić tylko pięć minut dziennie administrować swoje konto i oglądać wciąż rosnące konto dolarowe.

Nie będę teraz opowiadał Tobie mojej prawdziwej historii życia, jak to dzięki Internetowi się zmieniło na lepsze, nie będę przytaczał ochłapów by Ciebie do czegoś namówić klepiąc w koło ... bla bla bla!  Jednak opiszę tobie jak wygląda system pokażę Tobie moje prawdziwe Na Żywo dowody moich  dochodów.  Zaczynajmy.

Chciałbym Ci przedstawić firmę która przez ostatnie lata pozwoliła wielu osobą być nie zależnym w aspekcie finansowym. Pewnie myślisz że to nie możliwe jak można przez Internet zarobić kilka tysięcy złotych jak inni muszą ciężko pracować aby otrzymać takie wynagrodzenie - otóż odpowiedź jest bardzo prosta żeby zarabiać w tego typu biznesie trzeba go dobrze poznać, przecież nikt z nas nie zainwestuje nie mając zielonego pojęcia tak naprawdę co to za inwestycja. OPIS Programu:

Firma PROFITCLICKING powstała w 2004 roku i została założona przez jednego z multimilionerów Federick'a Mann'a. Firma działa przez 7 lat tylko i wyłącznie stacjonarnie. Pod koniec 2010 weszła z swoim programem również do Internetu co umożliwiło większej grupie osób korzystanie z tego wspaniałego systemu zarobku. Frederick Mann opatentował swój system dzięki czemu jest on jedyny w swoim rodzaju. W internecie swego czasu pojawiały się podobne systemy zarobkowe jednak Frederick Mann znacząco odmienił spojrzenie na tego typu biznes - wprowadził tzw. RESETY (o resetach powiem Ci później) dzięki którym firma jest stabilna i trwale zrównoważona, a co za tym idzie wypłacalna bo system genialnie działa. JBP jest opatentowane:

LINK DO PATENTU ProfitClicking
Patent number: 6578010
Filing date: Jun 5, 1995
Issue date: Jun 10, 2003
Application number: 08/461,150


Już na sam początek firma pożycza nam na 10$ aby móc zaznajomić się ze systemem oraz zarobkami - oczywiście to 10$ zostaje nam odliczone po 45dniach ale zysk z pozycji 5$ zostaje. Tak jak już wspomniałem 10$ ma na celu nam pokazać jak działa system.

Oczywiście program ma swoje źródła dochodów. Sprzedaż upgradów, sprzedaż pozycji JSS (są użytkownicy, którzy w ogóle nie korzystają z Triplera), sprzedaż placementów i premium, sprzedaż gadżetów we własnym sklepie internetowym.

Program rozwija się. XII- 2011- 60 000, I 2012 -100 000, II 2012 -200 000, III 2012- 400000 użytkowników. Ranking Alexa szybuje niebywale w górę. To stwarza nowe, gigantyczne możliwości zarabiania, szczególnie na potężnym internetowym rynku reklamy, lub gdziekolwiek, gdzie "baza społecznościowa" jest duża. Facebook i Google rozwinęły się nie tylko dzięki swojej innowacyjności, a także dzięki pieniądzom inwestorów, dostrzegających potencjał tkwiący w tych projektach. C.Pearson i F.Mann bardzo wyraźnie deklarują możliwość (i konieczność) pozyskania nowych, zewnętrznych źródeł przychodów JBP, co może nastąpić szybko, niebawem JBP znajdzie się w pierwszej "500" najczęściej odwiedzanych stron na świecie. Trudno byłoby nie wykorzystać takiej szansy.


KLIKNIJ RANKING ALEXA nr 1
KLIKNIJ RANKING ALEXA nr 2
Tak więc konkludując, po co ProfitClicking forexy, giełdy, traderzy i cały ten inwestorski sztafaż? Specjalistów od inwestycji (świetnie opłacanych) mamy w naszych OFE, (wynik za ubiegły rok= minus 10% zysku).
Materiał do przemyśleń.

Tak więc jeszcze raz, za 10$ wykupujemy tzw. pozycje (na start dostajemy darmową 1szt) to reklamy czy też pakiety reklam funkcjonujące w Internecie. Każda pozycja przynosi dzienny przychód w wysokości 2% od swojej wartości, także łatwo obliczyć, że:

mając 1 pozycję zarobimy $0.2 dziennie
mając 10 pozycji zarobimy $2 dziennie
mając 100 pozycji zarobimy $20 dziennie
mając 300 pozycji zarobimy $60 dziennie
mając 500 pozycji zarobimy $100 dziennie
mając 1000 pozycji zarobimy $200 dziennie itd.

To ile posiadamy pozycji zależy wyłącznie od nas, gdyż ilość pozycji stanowi o wartość naszej inwestycji. Jedynym ograniczeniem jest to, że można wykupić maksymalnie 250 pozycji w przeciągu godziny i 500 pozycji w ciągu doby. Maksymalna wartość inwestycji nie może przekroczyć $250 000, a więc maksymalna ilość pozycji jaką możemy posiadać to 25 000 sztuk co daje $5000 dziennego zarobku. Ograniczenie to zostało wprowadzone po to, aby ludzie już bogaci nie mnożyli w nieskończoność swoich pieniędzy ponieważ ProfitClicking powstał z myślą głównie o ludziach niezamożnych, chcących zmienić swoją sytuację materialną.

Istotny jest fakt, że każda pozycja generuje dzienny przychód 2%(1.5% w weekendy) przez 81 dni (7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, w niedziele i w święta), a więc w praktyce ~55 dnia pozycja zwraca w całości koszt jej zakupu ($10) a kolejne 25 dni generuje nasz czysty zysk ($5).

Wykres poniżej przedstawia 3 różne sytuacje startowe:
start z 10$
start z wkładem własnym na poziomie 100$
start z wkładam własnym na poziomie 1.000$


Patrząc po pierwszych 150-ciu dniach różnica w stopie zwrotu pomiędzy poszczególnymi przypadkami jest jeszcze bardziej widoczna.
A teraz przejdę do strategii. Każdy inwestor może oczywiście zastosować swoją własną strategię inwestowania w ProfitClicking, poniżej przedstawię dwa przykłady strategii dla inwestycji 200$ (które można także zastosować dla inwestycji 100 czy 500$) oraz jeden dla inwestycji 500$. Strategia 56 dniowa (200$):
Dni 1-25: jak uzbiera się 10$ reinwestujesz, dokupując nową pozycje ProfitClicking, dnia 25 powinieneś mieć pozycje warte ok. 310$ (dzienny zysk 6,2$)
Dni 26-56: wypłacasz zyski, w dniu 56 suma wypłat wynosi 200$
Dni 57+: wedle uznania, wypłacasz zyski, reinwestujesz wszystko do osiągnięcia ustalonego przez siebie poziomu (np. 50 pozycji ProfitClicking) i później wypłacasz, albo część reinwestujesz część wypłacasz
Strategia 70 dniowa(200$):
Dni 1-49: jak uzbiera się 10$ reinwestujesz, dokupując nową pozycje ProfitClicking ok. dnia 48 powinieneś mieć pozycje warte 500$ (dzienny zysk 10$)
Dni 50-70: wypłacasz zyski, ok. dnia 70 suma wypłat wynosi 200$
Dni 71+: jak w przykładzie powyżej, wedle uznania
Strategia 75 dniowa(500$):
Dni 1-75:  codziennie dokupuj jedną nową pozycję JSS-Tripler, a nadwyżki przeznacz na wypłatę
Dzień 75: masz pozycje ProfitClicking warte ponad 1200$, a suma wypłat wynosi ponad 550$
(czyli odzyskałeś wkład początkowy z lekką nadwyżką)
Dni 75+: jak w przykładzie powyżej, wedle uznania, proponuję stopniowo zwiększać kwotę reinwestycji (dzięki czemu zwiększy się dzienny zysk) a nadwyżki wypłacać


Po 81 dniu pracy nasza pozycja z PROFITCLICKING wygasa przechodząc do głównego konta JSS. O ile korzystanie z PROFITCLICKING jest w pełni darmowe to użytkowanie konta JSS wymaga wykupienia abonamentu (tzw. upgrade) który kosztuje $15 i trwa 3 miesiące, a więc $5 na miesiąc co w zestawieniu z zarobkami jakie możemy czerpać z programu i oferowanych MATRYC (o matrycach powiem Ci później) jest nieznaczącym kosztem. To dodatkowa nie obowiązkowa opcja zarobku zależy od nas.

Każde 4 wygasłe pozycje utworzą 1 matrycę. Matryca składa się z 6 pól, które po wypełnieniu się przez innych użytkowników zamykają matrycę, przynosząc automatyczny zarobek $60. Co prawda w początkowych fazach (do 75. dnia) program PROFITCLICKING z matrycami nie musi nas zajmować, ponieważ nie będziemy mieli ani jednej wygaszonej pozycji z PROFITCLICKING, lecz jest również możliwość wykupienia abonamentu nawet w 1 dniu inwestycji i zakupu matrycy za $20, jest również ewentualność nie wykupywania abonamentu przez co nie będą tworzyły się matryce z co 4 wygaszonych pozycji, co zdecydujemy zależy od nas.

Przykładowo: inwestując $500 możemy wykupić 50 pozycji PROFITCLICKING, następnego dnia naliczone zostanie 2% z tej inwestycji czyli $10 i tak codziennie przez 81 dni. Łatwo policzyć, że ~50 dnia zarobek z inwestycji wyniesie $500 a 81 dnia $750 jest to sposób osiągania zysku bez reinwestycji. Ponad to z 50 wygaszonych pozycji uzyskamy 12 matryc (jeżeli przed wygasaniem pozycji wykupiliśmy abonament $15 na 3 miesiące), gdy owe matryce się wypełnią za każdą możemy otrzymać $60 co dodatkowo może dać zysk w wysokości $720. Także wraz z dniem wygasania naszych pozycji PROFITCLICKING warto wykupić abonament aby móc w pełni korzystać z funkcjonalnej kooperacji obu modułów.

Reinwestując (czyli dokupując na bieżąco za każde zarobione $10 kolejną pozycję), drugiego dnia (posiadając już 51 pozycji) dniówka wyniesie $10.20, natomiast 20. dnia (posiadając 72 pozycję) wyniesie $14.40, a 75 dnia (posiadając 214 pozycji) będzie wynosiła już $42.80.

Istnieje bardzo czytelny i funkcjonalny kalkulator PROFITCLICKING, w którym możemy dokonywać symulacji naszych inwestycji orientując się w jakim czasie osiągniemy oczekiwany stopień zarobków, uwzględniając wpłaty oraz wypłaty. Kalkulator PROFITCLICKING

http://tripler.justbeenpaid.com/calculator/

To tylko dwie różne metody inwestowania z wielu możliwych w PROFITCLICKING. Można oczywiście je połączyć według uznania i potrzeb np. reinwestując 50% i wypłacając 50% dziennych dochodów, to jaką obierzemy strategię wzbogacania się zależy wyłącznie od nas, przy czym minimalna suma wypłaty wynosi $20. Jest to zabezpieczenie przed oszustami próbującymi wypłacać skredytowane na start $10 przez system.


W programie dodatkowo funkcjonuje świetny, dwupoziomowy program referencyjny. Kiedy nasz polecony bezpośredni (1 poziom) dokonuje zakupu pozycji, za każdy jego zakup otrzymujemy premię od systemu w wysokości 10%, a więc za 1 pozycję którą kupi ($10) otrzymamy bonus $1. Poleceni 2 poziomu to poleceni od naszych poleconych. Za ich zakupy otrzymujemy premię w wysokości 5%, a więc $0.5 za każdą pozycję którą ci zakupią. Jednocześnie Ty otrzymując ten tzw bonus jednorazowy, nie zabierasz tej kwoty Twojemu poleconemu. To jest Dodatkowy bonus dla Ciebie i jednorazowy od każdych 10$ zainwestowanych przez Twojego poleconego.

PAMIETAJ JEDNAK - BYĆ OSOBĄ POLECAJĄCĄ TO OBOWIĄZKI - ZAPEWNIENIE OSOBIE KTÓRA JEST NASZYM POLECONYM MATERIAŁÓW ORAZ POMOCY W POZNAWANIU ŚWIATA PROFITCLICKING - BYĆ DYSPOZYCYJNYM I POMAGAĆ WE WSZYSTKIM.

Każdy wprowadzający nowych użytkowników do PROFITCLICKING powinien nauczyć swoich poleconych w pełni obsługiwać oraz swobodnie poruszać się po portalu, dokonywać wpłat oraz wypłat środków gromadzonych na koncie oraz w miarę możliwości być dostępnym w razie pytań lub potrzeb ludzi, którym program przedstawił aby i oni mogli posiadać swoich poleconych, oraz przekazywać nabytą wiedzę dalej.

Ja program sprawdziłem we wszystkie strony, zainwestowałem 500$ i promowałem JBP w Internecie. Już po 90 Dniach mój kapitał zgromadzony na koncie wynosił 1200$ w 120 aktywnych pozycjach i 100$ wypłaciłem. Cały czas uzyskany przychód dzienny reinwestuję w kolejne pozycje systemu.
Stan z 12.03.2012:
KLIKNIJ ==>Widok ilości pozycji KLIKNIJ i SAM ZOBACZ

Pamiętaj, że dodatkowy zysk mamy również z matryc które są BONUSEM - ale o matrycach więcej Ci opowiem jeśli poznasz całe działanie systemu pozycji. Dodam jeszcze raz tylko tyle, że z 4 wypracowanych pozycji otwiera się nam matryca która po wypełnieniu przez system daje nam przychód 60$-BONUS.

Więc jak sam widzisz od każdych 10$ zainwestowanych przez Ciebie zyskujesz 2% dziennie (0.20$ za każde 10$), dodatkowo możesz ale NIE MUSISZ zapraszać znajomych, rodzinę do tego programu i uzyskać od każdych ich 10$ zainwestowanych 1$ na swoje konto. Oprócz tego są jeszcze w/w matryce dające 60$ - źle? Moim zdaniem całkiem przyjemna sprawa.

Wypłacalność programu:

Wypłata 20$ (-8% za transfer, to się zmienia od 2%-8%) już po kilku h była na moim koncie.
A oto inne dowody wypłat:
KLIKNIJ ==>Link nr 1
KLIKNIJ ==>Link nr 2

PONIŻEJ SCREEN Z KOLEJNYMI DOWODAMI WYPŁAT!!! NA KWOTĘ 851.39$ !!!!!!!!!!!
Nim powiesz sobie "nie interesuje mnie ten program" zobacz ile można małym nakładem finansowym zarobić w ciągu zaledwie 3 tyg!!
A tu link aby móc zobaczyć screena w powiększeniu:
KLIKNIJ ==> ZAROBEK PONAD 850$ W 3 TYG!!

Piękna kwota prawda? Licząc sobie $ po kursie wymiany 3,35zł to zarobiłem w 3 tygodnie:

!!!!!2852,16zł!!!!!
A to i tak nie jest wszystko co sam zarobiłem do tej pory :)
Wpłaty i wypłaty:
Transfery pieniężne obsługuje min. darmowy procesor płatniczy AlertPay i kilka innych. Ale o kontach płatniczych porozmawiamy w innym dziale.


Pieniądze można przelewać do Banku lub podejmować także kartą AlertPay z bankomatów w całym kraju lub poprzez płatności w sklepach, stacjach paliw itd.


Polecam ten program, dokładnie wszystko sprawdziłem i działa 100%.
Program jest legalny funkcjonujący już 8lat. Uzyskane dochody rozliczamy z US.


Podsumowując ja wiem, że ludzie woleliby widzieć PROFITCLICKING jako program, gdzie grupa wpatrzonych w ekrany, (pełne wykresów, słupków i migających wartości liczbowych) ekspertów, jednym kliknięciem zarabia dla nas tysiące USD. Dobrze byłoby jeszcze, gdyby program dał nam (oczywiście na piśmie) gwarancję zarobków. Najlepiej, żeby zagwarantował nam zyski na poziomie dostępnym teraz jedynie w funduszach hedgingowych (z wyłączeniem ryzyka), przy ograniczeniu progu wejścia ze $100 000 (jak w takich funduszach), do powiedzmy $50, no nie, to może być za duże ryzyko, niech zostanie $10, (bardzo dobrze byłoby, gdyby ProfitClicking mógł nam skredytować np. $1000). Aha, przydałaby się jeszcze codzienna publikacja raportu stanu inwestycji z możliwością indywidualnych korekt, przesunięć i poprawek, aby każdy z nas miał bezpośredni wpływ na to , co program robi z naszymi pieniędzmi, być może mamy własne genialne koncepcje.
Odnośnie legalności, dobrze by było, gdyby program miał gwarancje rządowe (raczej nie Grecji). USA mogą być, Niemcy, Japonia, Szwecja, też byłyby mile widziane. Trzeba jeszcze tylko rozwiązać sprawę dziedziczenia zgromadzonych środków i....można się zastanawiać nad decyzją o ewentualnym uczestnictwie w programie.
Każdy, kto próbował zarabiać w Internecie, wie jak trudne to jest. Zawsze powinniśmy zakładać możliwość straty, nigdy nie powinniśmy "inwestować" więcej, niż moglibyśmy bez większego bólu stracić. To podstawowe zasady. Trzeba zachować równowagę między chęcią zarobienia a własnymi możliwościami.
To jak postrzegamy program, w sumie chyba nie jest tak istotne. Tym bardziej, że owo postrzeganie zależy od stanu naszej inwestycji. Gdy jesteśmy na plusie, jawi się nam jako nasza bardzo udana inwestycja, gdy jesteśmy jeszcze pod kreską, nasze obawy dominują nad nadziejami. Po prostu, inwestujmy rozważnie, bądźmy cierpliwi, nie działajmy na hurra. Takie postępowanie to najlepsza gwarancja osiągnięcia zysków, nie tylko w PROFITCLICKING ale w ogóle.


Założenie konta jest Darmowe i dostajemy na start 10$.
Poniżej masz link z którego możesz się zarejestrować
(przed kliknięciem dobrze jest wyczyścić ciasteczka z z całego okresu nie tylko z ostatniej godziny):
KLIKNIJ==> PROFITCLICKING <==KLIKNIJ
Wpisz: Imię, Nazwisko i adres email, a ja skontaktuję się z Tobą. Nie martw się jeśli strona Ci nie wskoczy za pierwszym razem. Jest to wynikiem ogromnej ilości ludzi uczestniczących w tym programie i logujących się na co dzień. Tabelki które przedstawiłem Ci powyżej dotyczące Page Rang Alexa, oraz wynik popularności mówi sam za siebie:) w końcu w internecie mamy miliardy a nawet i o wiele wiele więcej najróżniejszych stron i wybić się do TOP 500 najpopularniejszych jest ogromnym wyczynem!


A oto instrukcja krok po kroku jak się w pełni zarejestrować.
http://partnerski.net/jss/krok-po-kroku/?id=asm
na początek do 18 kroku trzeba wykonać.

A tak to działa:
przykładowe dwie symulacje przy inwestycji 10$ lub 40$.
http://partnerski.net/jss/niezbednik/jss10na365re.pdf
http://partnerski.net/jss/niezbednik/jss40na365re.pdf
+ plik JSS-TRIPLER - KALKULATOR


Podsumowując powyższy cały monolog.
Jeśli kiedykolwiek próbowałeś/aś swoich sił w internecie aby coś zarobić z pewnością wiesz co do buxy w których musisz klikać w reklamę i oglądać daną stronę przez powiedzmy 20sek, lub autosurfy płacące za to iż masz otwartą przeglądarkę w której wyświetlają się co kilkanaście sek inne strony. To wszystko jak dobrze wiesz są groszowe pieniądze oraz pracochłonne, wiem bo sam próbowałem w wielu stronach. PROFITCLICKING oferuje Ci lepsze pieniądze, gdzie Twój poświęcony czas na ten program może być np. 5min dziennie lub co kilka dni w zależności ile zainwestujesz i czy zamierzasz reinwestować czy tylko czekać na koniec 80 dniowego planu naliczania (w trakcie trwania również możemy wypłacać) i wypłacić całość. Wszystko zależy od Ciebie. Ale uwierz mi iż naprawdę warto.
Słowem na koniec zdradzę Ci pewną zasadę obowiązującą od zawsze wśród nas. Wiesz czemu bogaty będzie bogatym a zwykły Szary człowiek będzie się borykał z brakiem pieniądza? Odpowiem Ci przykładem:

Bogaty i Szary człowiek stoją przed tym samym wyborem. Oboje mają po określonej tej samej kwocie i do wyboru dwie opcje:
1. Lokata o pewnym i stabilnym zysku na powiedzmy 10%
2. Inwestycja niepewna gdzie można zyskać lub stracić wszystko co się zainwestowało ale jeśli się spełni zyska się 50% czystego zysku od kapitału.

Co Ty byś wybrał? No cóż pozostawię tą odpowiedź dla Ciebie samego, ale Bogaty wybierze opcję 2 z ryzykiem i jednocześnie ogromnym zyskiem jeśli wszystko się uda. To wg tej zasady Bogaci się bogacą a Szary stoi w miejscu lub nabywa większych problemów finansowych. Czasem trzeba i warto podjąć ryzyko.

"Życie jest jak taksówka - licznik bije bez względu na to, czy się dokądś udajesz, czy też stoisz w miejscu ." - Napoleon Hill

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna!" - Napoleon Hill

W razie pytań zapraszam do dyskusji. GG: 1505392 (jeśli nie będzie mnie na miejscu pozostaw wiadomość a z pewnością odpiszę) Telefon: Podaję tylko zarejestrowanym z mojego linka
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Reklama

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklama3
Copyright © 2011 Create by Besomeone

22413 Unikalnych wizyt

Blade V revamped by Fusion-Themes
Powered by PHP-Fusion © 2006


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu